Učíme sa pre život, múdrosť robí človeka slobodným.

Projekty a aktivity

naspäť
Maškarný ples - I. stupeň

Vo štvrtok 22. februára 2018 sa na prvom stupni tradične uskutočnil maškarný ples. Deti sa už počas veľkej prestávky na chodbe rozprávali o tom, aký kostým si tento rok oblečú. Nedočkavo počítali minúty, kedy sa môžu predviesť v kostýmoch obľúbených postáv z rozprávok.

Oslava začala o 13.00 hodine. Deti sa postavili do kruhu a začala promenáda kostýmov. Samozrejme nechýbalo ani spoločné fotografovanie.  Predstúpili princezné, bojovníci, strašidlá, zvieratká, rozprávkové postavičky, rebelky a mnoho ďalších kostýmov. V kostýmoch sa predviedli aj pani triedne učiteľky, učiteľka školského klubu, aj asistentka.

Po predstavení masiek sa začala zábava. Deti sa zúčastnili rôznych súťaží,  kde svoju šikovnosť predviedli jednotlivci aj dvojice. Potom nasledovala tanečná zábava, kde na ples zavítal aj obrovský Minion, ktorý tancoval s deťmi. Deti sa po tancovaní mohli občerstviť chlebíčkami a nápojmi. Nasledovala očakávaná tombola. Žiaci mali z výhier radosť. Každý dostal aj sladkú odmenu. Na konci zábavy kúzlil klaun, žiaci boli výbornými asistentmi.

Žiaci odchádzali domov o 15.30 hod.  Karneval mal veselú atmosféru, o čom svedčia aj fotografie, ktoré sú zverejnené na stránke školy.

 

 


.: Coded by Rastislav Lipovský :.
.: Template by Arcsin :.