Učíme sa pre život, múdrosť robí človeka slobodným.

Projekty a aktivity

naspäť
ŠPORTOM KU ZDRAVIU

Európsky týždeň športu je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe. V roku 2016 sa uskutoční už jeho druhý ročník. Hlavnou témou kampane je heslo#BeActive, ktoré vyzýva na aktívny pohyb nielen v danom týždni, ale pravidelne. Iniciatíva sa zameriava na všetkých bez ohľadu na vek, vzdelanie či úroveň trénovanosti.

 So zameraním na šport pre všetkých je jeho cieľom inšpirovať Európanov k pravidelnej pohybovej aktivite a vytvoriť podmienky a príležitosti v každodennom živote ľudí, aby cvičili.

Dnešný deň –piatok 16.09. 2016 sme v rámci Európskeho týždňa športu  začali telesnou a športovou výchovou na celej škole s heslom „ Športom ku zdraviu“.  Žiaci so svojimi učiteľmi sa venovali rôznym pohybovým  aktivitám, ktoré sú zdraviu prospešné. Našli si svoj kúsok športoviska, kde si mohli zašportovať i súťažiť vo vytrvalosti. Krásne počasie len umocnilo dojmy, ktoré si žiaci odniesli z tejto netradičnej športovej aktivity. Pre nás všetkých to bola výborná akcia.

 


.: Coded by Rastislav Lipovský :.
.: Template by Arcsin :.